Descoperiți selecția noastră de B&B-uri excelente din Horley

Filtrare după:

Scor din evaluări

Superb: 9+ Foarte bine: 8+ Bine: 7+ Plăcut: 6+
Favoritele noastre Prețurile mici mai întâi Număr de stele și preț Scor + nr. comentarii

Pentru a vedea cele mai recente prețuri și oferte, selectați datele sejurului.

Gatwick Studio se află în Horley, la aproximativ 22 km de Box Hill și la 26 km de Castelul Hever.

My family live here. We feel great. Owner helpful and patient Close airport. By taxi 20GBP only. 7 minutes by taxi only. For walk to airport 27 minutes only.

per noapte

Cristina Modern se află în Horley, la aproximativ 22 km de Box Hill și la 26 km de Castelul Hever.

Milk and cornflakes for breakfast was more than we expected :)

9.2
Superb
199 evaluări
Preț de la
579 lei
per noapte

Located less than 10 minutes’ drive from Gatwick Airport, this Victorian guest house offers airport transfers from 7:00 until 22:00.

per noapte

Just 1.5 miles (2.5 km) from Gatwick Airport, this imposing Victorian house offers premium 4-star en-suite guest accommodation, parking, airport transfers and free Wi-Fi.

per noapte

Gatwick Deluxe En-suite Rooms se găsește în Horley, la 22 km de Box Hill, și are WiFi gratuit și parcare privată gratuită.

It was clean, close to the airport, contained with all the facilities, perfect for a night before the flight.

8.9
Fabulos
233 evaluări
Preț de la
520 lei
per noapte

N 25 se găsește la 22 km de Box Hill și oferă o grădină, o terasă și o recepție deschisă nonstop. Se oferă la locație WiFi gratuit în toată proprietatea și parcare privată.

Natalie was wonderful. The room was perfect.

8.9
Fabulos
560 evaluări
Preț de la
621 lei
per noapte

Dana guest suite se află în Horley, la 20 km de Box Hill, și pune la dispoziție camere cu aer condiționat și o grădină.

per noapte

Gatwick Castle B&B se găsește în Horley, la aproximativ 22 km de Box Hill și la 25 km de Castelul Hever, și oferă o grădină și un lounge comun.

Couple blocks to the bus to get to Gatwick airport if looking for somewhere to sleep before flying out. Flexible check in and nice breakfast

7.8
Bine
2.451 evaluări
Preț de la
409 lei
per noapte

Just 5 minutes "drive" from Gatwick Airport, Gainsborough Lodge offers free WiFi. Rooms at Gainsborough have tea and coffee facilities. Rooms also feature a TV, a radio and ironing facilities.

per noapte

Just 3 minutes’ drive from Gatwick Airport, All Seasons Guest House Gatwick offers well-appointed rooms with free WiFi.